“ÇOKTAN SEÇMELİ MADDE HAZIRLAMA YÖNTEMLERİ” EĞİTİMİ VERİLECEK

Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından ilimizde “1000 Meslek Lisesi” projesi kapsamında yer alan Acıgöl 15 Temmuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan öğretmenlerimize yönelik “Çoktan Seçmeli Madde Hazırlama Yöntemleri” eğitimi çevrim içi ortamda 7 Nisan Çarşamba günü yapılacaktır.

“Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi” ile Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün Türkiye genelinde belirlediği 1000 meslek lisesinin fiziki, sosyal ve akademik alanda iyileştirilmesi amaçlanıyor. 1000 meslek lisesinde görev yapan öğretmenlerin hem kişisel gelişimlerini hem de temel beceri eğitimlerini desteklemek amacıyla pek çok eğitim çevrim içi ortamda yapılıyor. Nevşehir’de de Ölçme Değerlendirme Merkezimiz meslek lisesi öğretmenlerimize yönelik eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinde görev yapan öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü-Nevşehir Ölçme Değerlendirme Merkezi iş birliğiyle “Çoktan Seçmeli Madde Hazırlama” konusundaki eğitimler aktif çevrim içi-uzaktan eğitim yoluyla  gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir