Ekiplerimizin Görevi Başında. İlimizde Suça Suçluya Geçit Yok

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde ilimizin huzuru ve güvenliği için 24 saat aralıksız çalışmalarına devam ediyor, yapılan bir haftalık çalışmalarda;

Cinayet Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda1 Tehdit olayında yakalanan 1 şüpheli hakkında işlem yapılmıştır. 1 Yağma, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Kasten Yaralama ve 6136 SKM olayında yakalanan 1 şüpheliye işlem yapılmıştır. 1 6136 SKM olayında yakalanan 1 yabancı uyruklu şahsın üzerinde 1 adet 92-FS-CAL ibareli kuru sıkı tabanca ve 3 adet fişek ele geçirilerek şahıs hakkında işlem yapılmıştır.

Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda1 Kumar oynanması için yer ve imkan suçundan 2 yabancı uyruklu şahsa işlem yapılmıştır.

Yan-Dol Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; 3 Dolandırıcılık olayında 3  şüpheliye işlem yapılmıştır.

Aranan Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 16 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş, yakalanan şahıslardan 4 şahıs tutuklanmış, 12 şahıs serbest bırakılmıştır.

Kayıp Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; kayıp müracaatı alınan 6 şahıs bulunmuştur.

Resmi Ekiplerimizin şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda durumundan şüphelendikleri 1 şahsın kaba üst yoklamasında 1,17 gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir