Güncel Haber

NESIAD Ziyaretlerde Bulundu

NESİAD, KOSGEB ve AHİLERİ Ziyaret Etti.
Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Yönetim kurulu üyeleri Nevşehir KOSGEB İl Müdürülüğü Ahiler Kalkınma ajansını 01.09.2021 tarihinde ziyaret etti.

NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş, Başkan Yardımcıları Mehmet Kahraman, Arif Öbekli, Genel Sekreter M. Samet Kafalı Yönetim Kurulu üyeleri Hamdi Dinler, Yüksel Gizligider, Fatih Altuntakan, Üyeler Durmuş Ertuğrul, Fatih Doğan ve Sami Paşaoğlu Kosgeb Müdürü Ali Usta ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol’u ziyaret ettiler.
Konu hakkında açıklama yapan Başkan Ertaş, Üyelerimizin devlet desteklerinden beklentilerini yazılı hale getirerek devlet desteklerinden beklentilerini ve ihtiyaç analizlerini kamu kurumlarımızla paylaştık. Bizlere ve sanayimize göstermiş oldukları ilgi ve destekleri için teşekkür ederiz dedi.

Kosgeb müdürü Ali Usta, Kosgeb destekleri ve çıkmasını plandıkları projeler hakkında bilgi verdi.
Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol ise Dernek ile yapılacak olan projeler hakkında bilgi vererel uzman arkadaşlarımız ile her zaman sanayicimizin yanındayız dedi.
Nevşehir sanayisinin ve sanayicilerin beklentileri hakkında bilgi alış verişi yapıldı. Kurumların ve Dernek yönetimin karşılıklı teşekkür ve fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir