Gündem Haber

NEVÜ Rektörü Aktekin’den Öğrencilere Aşı Yaptırın Çağrısı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, yeni eğitim – öğretim yılının yüz yüze yapılabilmesi için öğrencilere aşınızı yaptırın çağrısında bulundu.
2021-2022 eğitim – öğretim yılı heyecanını sağlıklı bir şekilde yüz yüze hep birlikte yaşamak için öğrencilere çağrıda bulunan NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, “Sevgili öğrencilerimiz; üniversite olarak Eylül ayında sizlerle birlikte yeni eğitim – öğretim yılına yüz yüze başlayabilmek için bütün hazırlıklarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 2019-2020 ve 2020-2021 eğitim – öğretim yılımızı dünya ölçekli yaşadığımız salgın nedeniyle sizlerden uzak sessiz bir kampüste, sizlerin de üniversitemizden ve arkadaşlarınızdan uzak geçirmek zorunda kaldığı uzaktan eğitim ile tamamlamak zorunda kaldık.
Yaşamımızın her alanın da olduğu gibi yeni eğitim – öğretim yılımızın da normale dönmesi, bizlerin sizlere ve sizlerin de eğitim yuvanız olan üniversitenize biran önce kavuşmanız için COVID-19 aşısını yaptırarak bu sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasına destek vermeniz son derece önemli” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir