İl Koordinasyon ve Su Yönetimi Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Koordinasyon Kurulu’nun 2020 yılı 3. Dönem Toplantısı ve Su Yönetimi Kurulu Toplantısı, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in başkanlığında, Valilik Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Vali Sezer Becel, açılış konuşmasının akabinde tüm katılımcılara teşekkür ederek, toplantının başarılı geçmesi temennisinde bulundu.
Daha sonra toplantıda; 2020 Yılı 2. Döneminin Değerlendirilmesi, Yatırımcı Kurumların Kurula Bilgi Sunumları, Koordinasyonu Gerektiren Hususların Değerlendirilmesinin ardından, ilgili Bölge ve İl Müdürleri sunumlarını gerçekleştirerek, kurumların yatırımları hakkında katılımcılara bilgiler verdi.
Görüş, öneri, istek ve taleplerin akabinde ise, Su Yönetimi Kurulu Toplantısı yapıldı.
Vali İnci Sezer Becel’in başkanlığında yapılan İl Koordinasyon ve Su Yönetimi Kurulu Toplantılarına; Vali Yardımcısı Aydın Abak, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, Bölge Müdürleri, Belediye Başkanları, kurum müdürleri, oda başkanları, ilgili daire müdürleri ve yatırımcı kuruluşlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir