Ilhan Kaya MHP il Baskanligi Adaylığını açıkladı

5 Yıldır MHP İl Başkanı olarak görev yapan ve yaklaşan il kongresi öncesinde Aday olup olmayacağı merak edilen MHP İl Başkanı İlhan Kaya Bugün yaptığı açıklama ile Adaylığıni resmen ilan etti.MHP İl Başkanı İlhan Kaya Açıklamasında ‘Mensubu olmaktan şeref ve onur duyduğum davamın ve Partimin, 2 yılı atama dönemi 3 yılı da seçilmiş olmak üzere 5 yıldır şan ve şerefle sürdürdüğüm İl Başkanlığına tekrar aday olduğumu kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum.
Bu 5 yıllık dönemin partimiz adına ilk iki yılının oldukça zorlu bir süreç olduğu kamuoyunun malumudur. Bu dönemde bayrağımızın dalgalanması için ben ve arkadaşlarım görevi bir an düşünmeden alarak mücadele ettik.
Hiçkimsenin güdümün de olmadan etkisi altın da kalmadan sadece davanın adamı olarak görev yapma gayretiyle çalışıp partimizin kapılarını herkese açık hale getirdik. 5 yıllık dönemimiz de bizim yanımız da olan Yönetimlerimize, Teşkilatlarımıza, Ocaklarımıza,dava arkadaşlarımıza ve tüm Nevşehirli hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.
Şimdi tekrar liderimiz Sn Dr. Devlet Bahçeli’nin ve Teşkilat İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Prof.Dr.Semih Yalçın’ın tensipleri ile 5 yıllık tecrübe ve birkimimizle adaylığımı açıklıyorum.
Kıymetli delegelerimizin ve dava arkadaşlarımızın desteklerini bekliyorum.
13 Olağan kongremizin partimize davamıza ve bizlere hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.
Ne Mutlu Türk’üm Diyene…’dedi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Nevşehir Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

Per Eki 1 , 2020
Nevşehir Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Olağan Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde oturumun yapıldığı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi, Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edilirken salon girişinde ateşleri ölçülen meclis üyeleri toplantıya maskeli ve sosyal mesafe kuralına uyarak katıldı. Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili […]