Kurumlararasi Ayak Tenisi Maclari Basladi

Nevşehir gençlik ve Spor il müdürlüğümüz tarafından Zafer haftası etkinliği kapsamında 2020 kurumlar arası veteranlar ayak tenisi turnuvası 25.08.2020 tarihinde gençlik ve Spor il müdürlüğümüz 2 nolu çim sahada başladı. Müsabaka öncesi 2 nolu çim saha girişinde sporcu ve seyircilerimizin ateş ölçümü yapıldı.

25–27.08.2020 tarihleri arasında yapılacak olan müsabakaya A Grubu Olarak;  Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (A), 75 Yıl Ortaokulu (B), Gazi Osman Paşa Ortaokulu ve Tarım İl Müdürlüğü, B Grubu olarak ise; Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (B), 75 Yıl Ortaokulu (B), Gülşehir Şht. H. Sibel And. Lis. ve Ürgüp Öğretmen Evi katıldı.

Müsabakalar yarı final ve final şeklinde devam edecek olup, yarı final A Grubu 1, B grubu 2 ve B grubu 1, A grubu 2 ile karşılaşacak olup final de ise galipler 1. ve 2. lik için mağluplar ise 3. ve 4. lük için oynayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Işıklı ve Sesli Uyarı İşaretlerinin Kullanımına Yönelik Denetimler Yapıldı

Per Ağu 27 , 2020
Işıklı ve Sesli Uyarı İşaretlerinin Kullanımına Yönelik Denetimler Yapıldı. Güvenlik güçlerimiz tarafından vatandaşlarımızın huzuru ve trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen trafik uygulamalara kapsamlı bir şekilde devam edilmektedir. Bu kapsamda İl Emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından, 20-21 Ağustos 2020 tarihlerinde İlimiz genelinde Trafik Birimleri tarafından Usulsüz Işıklı ve Sesli Uyarı İşaretlerinin Kullanımına […]