Merhaba Sevgili Nevsehirhaber50 Ailesi…

Merhaba sevgili Okuyucular..

Artık bu köşede sitemiz yazarlarının yanı sıra bende sizlerle hasbihal etmeye bazı konularda fikirlerimi yazmaya,bazı sorular sormaya cevap alamasamda yine de sormaya sizler adına bazı konularda fikrimi beyan etmeye kısacası yazılarımızla anlatmaya sormaya ve sorgulama bu köşeden başlıyorum inşallah güzel olur…

Biz bu siteyi açtığımız da aslında ismi başkaydı ama o zaman Nevşehir de internet sitesi (Haber yayını yapan sitede yoktu) pek yoktu hatta hiç yoktu. O zaman olmadı tutmadı bıraktık sonra tekrar açtık ve o yıldan bu yıla geldik aslında çok kıyıda köşede soru sormayan sorgulamayan çicek böçek haberi ile devam eden bir haber sitesiydi.

Ama artık öyle değil bugün daha fazlası, Çünkü öyle olamamalı sorgulamalı çünkü sorgulanmaya ihtiyacı olan çok şey var, çok şey oluyor sizlerin duyduğu yada duymadı size anlatılan yada anlatılmayan aktarılan yada aktarılmayan.

Birde soru sorma konusu var. Çünkü Nevşehir’de adet soru sorana cevap veren pek olmaz öyle alışılmış gelmiş bir durum.Bu şu demek değil sizi takip eden yazdıklarınızı okumayan olmadığı anlamı olmasın o çok, dilden dile kulaktan kulağa öyle bir yayılıyorki akıl sır ermez.Sizi takip etmediğini iddia edenlerin genelde çoğu sizin en iyi takipçileriniz oluyor..

Bu yazıyı şimdilik kısa keseli, yazacak o kadar çok şey, sorulacak o kadar çok soru varki İlerleyen günlerde sorup cevap arayacağımız.Ama cevap verecek daha doğrusu Verecek Cevabı Olan birilerini bulursak Cevabını alabiliriz inşallah…

Kalın Sağlıcakla…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir