MYO ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” İşbirliği Protokolü İmzalandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Meslek Yüksekokulu (MYO) ile Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” işbirliği protokolü imzalandı.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen ve protokole birlikte imza atan Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ve NEVÜ Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Neşe Acar, protokolün her iki kurum için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü (MYO) ile Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasındaki iş birliğine ait usul ve esasları belirleyen protokolle; her iki kurum arasında bilgi alışverişinin temini ve güçlendirilmesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki meslek liselerinde mesleki gelişime yönelik iş birliklerinin yapılması, Meslek Lisesi ve MYO öğrencilerinin istihdam imkânlarının geliştirilmesinde ortak çalışmaların yapılması, ortak bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin yapılması, kurumlar arası iş birliğinin geliştirilmesi ve bu iş birliği kapsamında ortak faaliyetler düzenlenmesi, kurumlar arası bilgi paylaşımı kapsamında NEVÜ kütüphanesinin Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin ve öğrencileri tarafından kullanımına teşvik edilmesi amaçlanıyor

Nevşehir Haber 50 LÜTFEN MASKE MESAFE HİJYEN Nevşehir Haber 50 LÜTFEN MASKE MESAFE HİJYEN