Nevşehir Emniyeti Suçluların Her Daim Peşinde

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde ilimizin huzuru ve güvenliği için 24 saat aralıksız çalışmalarına devam ediyor, yapılan bir haftalık çalışmalarda;

Cinayet Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; (1) Cinsel Taciz, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Tehdit ve Hakaret olayından (1) şüpheliye Adli işlem yapılmış,

Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda Bir (1) Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama olayından iki (2) şüpheliye Adli işlem yapılmış,

Hırsızlık Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; 2 İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık, 2 Açıktan Hırsızlık olmak üzere toplam 4 olayda 2 şüpheli şahsa işlem yapılmıştır.

Aranan Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 8 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş, yakalanan şahıslardan 1 şahıs tutuklanmış, 7 şahıs serbest bırakılmıştır.

Kayıp Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; kayıp müracaatı alınan 7 şahıstan 6’ sı bulunmuştur. Önceki haftalardan kayıp olarak aranan 1 şahıs bulunmuştur. Diğer illerden aranan 1 kayıp şahıs bulunarak ailelerine teslim edilmiş,.

Resmi Ekiplerimizin şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda durumundan şüphelendikleri 2 şahsın kaba üst yoklamasında 4,14 gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, şahıs ve ele geçen malzeme Narkotik Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Pandemi Sürecinde Aile Eğitimleri

Pts Eki 12 , 2020
12 hafta boyunca devam edecek olan “Pandemi Sürecinde Aile Eğitimleri” projesinin, “Aileyi Ayakta Tutan Değerler” konulu açılış dersi 12 Ekim Pazartesi günü İl Müftümüz Ahmet Celalettin ALTUNKAYA tarafından saat 20:30’da Nevşehir İl Müftülüğü ADRB Facebook sayfasında canlı olarak gerçekleştirilecektir.