Nevşehir Valiliği Fuaye Salonunda Tablet Teslim Töreni Yapıldı

“Biriktirme Paylaş”; Biriktirdiğin Değil  Paylaştığın Senindir projemiz kapsamında, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Nevşehir Ticaret Borsası salgın nedeniyle uzaktan eğitime devam eden öğrencilerimize ulaştırılmak üzere 160 tableti Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e teslim ettiler.
Evlerinde bilgisayar ya da tablet gibi iletişim araçları bulunmadığı için uzaktan eğitim programından geri kalan öğrencilerin programa dahil olabilmeleri adına Nevşehir Valiliği fuaye alanında yapılan teslim törenine Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir katıldı. Yapılan törende 160 tabletle katkıda bulunuldu.
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel açıklamasınıda ; “Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan ve küresel bir salgın olan koronavirüs salgını dolayısıyla okullara ara verilmiş, eğitim ve öğretim faaliyetlerine Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden uzaktan eğitim modeline geçilmiştir. Bu zorlu süreçte çocuklarımızın derslerinde geri kalmaması için Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Nevşehir Ticaret Borsası valiliğimize 160 adet tablet bağışında bulunmuştur. Bu duyarlı davranışlarından ve eğitime desteklerinden dolayı NTSO Başkanı Parmaksız ve NTB Başkanı Salaş’a teşekkür ederim.” dedi
Nevşehir Haber 50 LÜTFEN MASKE MESAFE HİJYEN Nevşehir Haber 50 LÜTFEN MASKE MESAFE HİJYEN