Nevşehir’de Çevre Kirliliğine Geçit Yok

Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler cadde ve sokakların temiz görünümü ve hijyeni konusundaki çalışmalarına hassasiyetle devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, şehir merkezinde kapsamlı bir çalışma başlatarak, mahallelerdeki boş arazileri ve yol kenarlarının temizlik çalışmaları için ekip oluşturdu.

Görüntü kirliliği ve tehlike oluşturan alanları iş makineleri ile temizleyen belediye ekipleri, rutin temizlik işlerinin yanı sıra, yol kenarları, dinlenme alanları ve oyun parklarındaki yabani otlarında temizliğini yapıyor.

Nevşehir’in daha sağlıklı ve daha yaşanabilir bir il olması için temizlik çalışmalarının yanı sıra çevre projelerine de büyük önem veren Nevşehir Belediyesi bu konuda vatandaşlardan gerekli hassasiyeti göstermesini istiyor.

Yol kenarlarına ve boş arsalara dökülen çöp ve molozların görüntü ve çevre kirliliğinin yanı sıra insan sağlığını da ciddi oranda tehdit ettiğini belirten belediye yetkilileri vatandaşlardan çevreye rast gele çöğ atmamaları ve belirlenen yerler dışında yol kenarları ve boş arazilere hafriyat dökülmemesini istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Tarafından Hazırlanan “Yetenek Kapısı” Hizmetinizde

Pts Eki 5 , 2020
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hazırlanan Yetenek Kapısı kariyer platformu (yetenekkapisi.org) hizmetinizdedir. Yetenek Kapısı aracılığı ile; Öğrencilerimiz ve mezunlarımız kendi profillerini oluşturup özgeçmişlerini yükleyerek işverenlere kendileri hakkında doğrudan bilgi verme imkanına sahiptirler. Kariyer merkezleri ve işverenler tarafından duyurulan kariyer fuarları/etkinlikleri ile ilgili eğitimleri inceleyebilir, başvuru yapabilirler. İşverenlerin profillerini sundukları kariyer imkanlarını […]