NEVÜ-NUZEM’in ‘Eğiticilerin Eğitimi’ Semineri Başladı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NUZEM)  2020-2021 eğiticilerin eğitimleri başladı.

NEVÜ-NUZEM koordinatörlüğünde yapılan 2020-2021 dönemi ilk seminerde, NEVÜ  Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Şeyhmus Aydoğdu, “Uzaktan Eğitimde Etkili Ders Tasarımı” konulu eğitim sunumunu gerçekleştirdi.

NUZEM Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden gerçekleştirilen eğitim sunumunda Dr. Öğr. Üyesi Şeyhmus Aydoğdu uzaktan eğitim sürecinde etkili ders tasarımı konusunda kullanılabilecek web 2.0 uygulamaları hakkında bilgi verdi. Seminere katılan akademisyenler eşzamanlı olarak eğitimde anlatılan uygulamalar hakkında bilgi aldı.

Seminer, eğitim sürecinin değerlendirilmesi ve katılımcıların sorularının cevaplanması ile tamamlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin'in 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Pts Eki 5 , 2020
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nin Sevgili Öğrencileri, Tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını nedeniyle 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında tüm kararların alınmasında ve uygulanmasında öğrencilerimizin, öğretim elemanlarımızın ve idari personelimizin sağlık ve güvenliğini birincil önceliğimiz yaparak Sağlık Bakanlığının ve Umumi Hıfzıssıhha Kurullarının kararlarına en üst düzeyde hassasiyetle uymaktayız. Yeni eğitim döneminde değişen şartlar […]