Okullara Malzeme Yardımı

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, 30 Ağustos İlkokulu, Hacı Makbule Avlanmaz Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulunu ziyaret etti.

Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında ziyaret edilen okullardaki öğrencilerimizin yüzme öğrenmeleri için yapılacak çalışmalar ve yeni normalleşme sürecinde birlikte yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Müdürümüz yaptığı açıklamada 30 Ağustos İlkokuluna, Hacı Makbule Avlanmaz Ortaokuluna ve İstiklal Ortaokuluna okul sporlarına ve ilimiz eğitimine yaptıkları katkıdan ötürü teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte de bu katkılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Ziyaret edilen 30 Ağustos İlkokulu Müdürü Serhat Uluer, Hacı Makbule Avlanmaz Ortaokulu Müdürü Orhan Seyfettin Çelik ve İstiklal Ortaokulu Müdürü Celal Mamak ziyaretten duydukları memnuniyetlerini belirterek, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir’e teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaretin devamında İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan çeşitli spor malzemeleri İl Müdürü Muhsin Özdemir tarafından Okul Müdürlüğüne teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yüzme Bilmeyen Kalmasın

Çar Eki 14 , 2020
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan İş Birliği Protokolü ile hayata geçirilen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine antrenörlerimiz eşliğinde yüzme eğitimleri veriliyor. İl Müdürümüz Özdemir; “Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi […]