Sutopu Milli Takımımızı İlimizde Ağırladık

Sutopu U15 Kadın Milli Takımı, Macaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’na katılacak aday kadroyu oluşturmak için 20-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında Spor Kompleksi Yüzme Havuzumuzda kampını gerçekleştirdi.

İçlerinde Nevşehirli bir sporcumuzun da bulunduğu U15 Su Topu Milli Takımımızın ilimizde yaptığı kamp Pazar günü itibariyle sonlandı. Valimiz İnci Sezer Becel’in de destekleriyle Milli Takımımıza hediye takdimi gerçekleştirildi.

Özdemir; “U15 Sutopu Milli Takımımız bayanlar kategorisinde kampını yapmak üzere Nevşehir’i seçti. Bizde Milli Takımımızı burada seve seve ağırlayacağımızı, her türlü maddi manevi desteği vereceğimizi ifade ettik. Bizler Nevşehir’i spor şehri yapmak adına bütün branşlara sahip çıkmak için büyük bir mücadele içindeyiz. Özellikle Ulusal ve Uluslararası organizasyonları, Milli Takım kamplarını ilimize getirmek istiyoruz.  Bu da bir başlangıç oldu. Bundan sonraki süreçte de Milli Takım kamplarına ev sahipliği yapmak istiyoruz. Temmuz ayında Macaristan’da yapılacak Avrupa Şampiyonası Müsabakalarına katılacak Sutopu U15 Milli Takımı sporcularımıza ve antrenörümüze başarılar dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir