T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Tarafından Hazırlanan “Yetenek Kapısı” Hizmetinizde

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hazırlanan Yetenek Kapısı kariyer platformu (yetenekkapisi.org) hizmetinizdedir.

Yetenek Kapısı aracılığı ile;

Öğrencilerimiz ve mezunlarımız kendi profillerini oluşturup özgeçmişlerini yükleyerek işverenlere kendileri hakkında doğrudan bilgi verme imkanına sahiptirler. Kariyer merkezleri ve işverenler tarafından duyurulan kariyer fuarları/etkinlikleri ile ilgili eğitimleri inceleyebilir, başvuru yapabilirler. İşverenlerin profillerini sundukları kariyer imkanlarını inceleyebilir, yayınlanan iş/staj ilanlarına sistem üzerinden daha etkin ulaşabilir, başvuruda bulunabilirler.

Kariyer merkezleri; öğrencilerinin kariyer durumlarını, öğrenciler ve işverenler arasındaki iletişimi, firmaların beklenti ve taleplerini anlayabilir, takip edebilir, öğrenci/mezun ve işverenlerle iletişimde kalabilirler. Kariyer danışmanlığı hizmetlerine yönelik planlamayı sistem üzerinden gerçekleştirip, danışmanlık talepleri ve danışmanlık sürecine ilişkin detayları takip edebilirler.

İş-Kur ile yapılan protokol neticesinde sizlere sunulan farklı eğitimler ve seminerlerden yararlanabilirsiniz.

Sizler de henüz üye olmadıysanız yetenekkapisi.org‘a bir an önce üye olmalı ve sizlere sunulan fırsatları kaçırmamalısınız.

https://kariyer.nevsehir.edu.tr/ sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

YETENEK KAPISI PLATFORMU GİRİŞ KAYDI

1. Yetenekkapisi.org.tr adresine giriş yaparak kayıt formunu doldurun.

2. Kayıt için kullandığınız E-Posta adresinize gelen aktivasyon bağlantısından şifrenizi oluşturun.

3. Yetenekkapisi.org.tr adresinden Profil kısmına geçerek, bilgilerinizi tamamladıktan sonra özgeçmişinizi sisteme yükleyin.

Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

NÜKMER, NEVÜ Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkezi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir