TARSİM BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzde, TARSİM Yetkilileri ve İl, İlçe Ziraat Odalarının Başkanlarının katılım sağladığı  TARSİM bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya TARSİM Kayseri Bölge Müdürü Ömer ALTUĞ ve Uzm.Yard. Çağrı KİBAR, İl Tarım ve Orman Müdürü Okan YILMAZ, İlçe Tarım ve Orman Müdürleri ve Personelleri, Ziraat Odası Başkanı Kahraman KAYA ve İlçe Ziraat Odaları Başkanlarının katılımlarıyla  gerçekleşen toplantıda görüş ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

Tarım Sigortaları bilgilendirme toplantısında konu hakkında TARSİM Kayseri Bölge Müdürü Ömer ALTUĞ; Sigortanın Genel Şartları, Tarifeleri ve Talimatları ile Köy Bazlı Kuraklık Verim Sigortasının kapsamına giren tüm konular ele alındı. Mevcut yapılan çalışmalar ve ileriki dönemlerde yapılacak çalışmaların içeriği hakkında detaylı olarak konular değerlendirildi.

Toplantıda İl Tarım ve Orman Müdürü Okan YILMAZ “Tarım Sigortalarının üretimi ve üreticilerimiz açısından geleceğin güvencesi olduğunu açıklayarak, Üreticilerimizin ve Çiftçilerimizin sigorta yaptırma oranlarının her geçen yıl artarak devam ettiğini belirterek, Üretici ve Çiftçilerimizi bu konuda bilgilendirilmesine devam edilecektir” dedi.

Toplantı soru ve cevap kısmına geçilerek sona erdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir