Trafik Güvenliği İçin Çizgi Çalışması

Nevşehir Belediyesi tarafından, şehrin farklı noktalarında yapımı tamamlanan yollarda çizgi çalışması yapıldı.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Osmanlı Caddesi, Nar Caddesi, Nar Yolu Sokak ve Mustafa Parmaksız Caddesi’nde tamamlanan altyapı ve sıcak asfalt seriminin ardından yol çizgi boyama çalışması gerçekleştirdi.

Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yollarda gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından gerçekleştirilen çalışmalarda, uluslararası standartlara uygun, sıcağa dayanıklı, gece sürücüler için parlama özelliğine sahip ve dikkat çekici boya kullanıldı.

Trafiğin güvenli, konforlu ve düzenli bir şekilde akışının sağlanması, can ve mal kaybına yol açacak kazaların en aza indirilmesi için gerçekleştirilen çalışmaların ardından trafiğe kapatılan yollar yeniden açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Okullara Malzeme Yardımı

Çar Eki 14 , 2020
Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Özdemir, 30 Ağustos İlkokulu, Hacı Makbule Avlanmaz Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulunu ziyaret etti. Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesi kapsamında ziyaret edilen okullardaki öğrencilerimizin yüzme öğrenmeleri için yapılacak çalışmalar ve yeni normalleşme sürecinde birlikte yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İl Müdürümüz yaptığı açıklamada 30 Ağustos […]