Vali Becel Gezilerine Devam Ediyor

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, ‘Okul Ziyaretleri’ kapsamında Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu, H. Lütfi Pamukçu Ortaokulu, Şehit Semih Turgut Ortaokulu, Şehit Furkan Demir İmam Hatip Ortaokulu ve Nevşehir Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.
Okullara yaptığı ziyaretler sırasında ilk olarak okul müdürlerinden öğrenci sayısı, okulun fiziksel durumu ve okul güvenliği hakkında bilgi alan Vali Becel, daha sonra öğretmenlerle bir araya geldi.
Vali Becel, okullardaki eğitim faaliyetlerini yerinde görmek ve varsa sorun ya da ihtiyaçları tespit etmek amacıyla ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti.
Vali Becel öğretmenlerle yaptığı görüşmede “Evlatlarımızın, en iyi eğitimi almalarını hedefliyoruz. Eğitimde başarı öğrenci, öğretmen, veli ve idare ile işbirliği içerisinde hareket edilmesi ve iletişim kanallarının açık olması sayesinde gerçekleşiyor. Bu dayanışmayı gerçekleştiren okullarımızda bunun sonuçlarını görüyoruz. Bir an önce pandemi sürecinin sona ermesini ve çocuklarımızın okullarına yeniden kavuşmalarını ümit ediyorum ” diye konuştu.
Okul ziyaretlerinde Vali Becel’e İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir de eşlik etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KOP HAYVANCILIK YATIRIMLARI KAPSAMINDA İLİMİZE BİR İŞLETME DAHA KATILDI

Per Ağu 27 , 2020
KOP (Konya Ovası Projesi) Hayvancılık Yatırımları kapsamında 2019 yılında projesi onaylanan 13 işletme içerisinde 12. si tamamlanan Avanos İlçesi Çalış Kasabası yetiştiricilerinden Yaşar KARACA’nın 50 Baş Yeni Ahır İnşaatı Projesinin açılışı İl Tarım ve Orman Müdürü Okan YILMAZ, Çalış Belediye Başkanı Kazım YILMAZ, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali DÖNMEZ […]