Vali Becel, İl Özel İdaresini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel kurum ziyaretleri kapsamında İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Vali Becel İl Özel İdaresi bakım onarım şefliği ve asfalt plentini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru tarafından İl Özel İdaresinin vizyonu, misyonu, KÖYDES çalışmaları, mali durumu, araç parkı, taşınmaz malları, yatırımlar, birim müdürlüklerinin faaliyetleri ve uygulanmakta olan projeler hakkında geniş kapsamlı ve detaylı bir brifing sunuldu.
Vali Becel ayrıca Nevşehir İl Özel İdaresince yapımı geçtiğimiz günlerde tamamlanan Nar-2000 Evler Toki yolunda da incelemelerde bulunarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Merkez İlçe Okul Ve Kurum Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Sal Ağu 25 , 2020
İl Millî Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Müdürlüğümüz Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Kurulu toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında 24.08.2020 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda saat 14:00 ‘de gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildi. […]